NetStorage Media (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Key
el: Κλειδί

en: About
el: Περί

en: Hash
el: Κατακερματισμός
