NetStorage Media (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Key
eu: Giltza

en: About
eu: (r)i buruz
