NetStorage Media (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Size
hr: Veličina

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Key
hr: Ključ

en: About
hr: Opis
