NetStorage Media (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Size
hu: Méret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Custom
hu: Egyéni

en: Key
hu: Kulcs

en: Synchronization
hu: Összehangolás

en: About
hu: Leírás

en: URL Prefix
hu: URL-előtag

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított

en: Media Field
hu: Média mező
