NetStorage Media (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Size
jv: Ukuran

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Custom
jv: Kostum

en: Key
jv: Kunci

en: About
jv: Ngenani
