NetStorage Media (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas

en: Key
lt: Raktas

en: About
lt: Apie

en: Media Type
lt: Medijos tipas
