NetStorage Media (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Key
lv: Atslēga

en: About
lv: Par
