NetStorage Media (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Key
nl: Sleutel

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: About
nl: Over

en: Media Field
nl: Mediabestand
