NetStorage Media (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Key
ta: சாவி

en: About
ta: பற்றி
