NetStorage Media (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Size
tr: Boyut

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Custom
tr: Özel

en: Key
tr: Anahtar

en: About
tr: Hakkında

en: Hash
tr: Karma
