Neuraflow (1.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Development
ja: 開発

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Embedded
ja: 埋め込み

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Roles
ja: 役割

en: Mode
ja: モード

en: Production
ja: 運用中

en: Not restricted
ja: 制限なし

en: Restricted to certain pages
ja: 特定のページに制限

en: Visibility Conditions
ja: 表示条件

en: Visibility Condition
ja: 表示条件

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示
