Neuraflow (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
