Neuraflow (1.1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Development
az: Develop

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Mode
az: Rejim

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb

en: Visibility Conditions
az: Görünmə Şərtləri

en: Visibility Condition
az: Görünmə Şərti

en: Show for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün göstərin

en: Hide for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün gizlədin
