Neuraflow (1.1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
