Neuraflow (1.1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים
