Neuraflow (1.1.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Content
it: Contenuto

en: Development
it: Sviluppo

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Visibility
it: Visibilità

en: Roles
it: Ruoli

en: Mode
it: Modalità

en: Production
it: Produzione

en: Fullscreen
it: Schermo intero

en: Not restricted
it: Non limitato

en: Restricted to certain pages
it: Limitato a certe pagine

en: Visibility Conditions
it: Condizioni di visibilità

en: Visibility Condition
it: Condizione di visibilità

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
