Neuraflow (1.1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Mode
km: របៀប​

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​
