Neuraflow (1.1.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Embedded
pl: Osadzony

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Mode
pl: Tryb

en: Production
pl: Produkcja

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Visibility Condition
pl: Warunek widoczności

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
