Neuraflow (1.1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Mode
sl: Način
