Neuraflow (1.1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content
te: సారము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Roles
te: పాత్రలు
