Neuraflow (1.1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Mode
eu: Modoa

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua
