Neuraflow (1.1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Mode
lt: Būdas

en: Production
lt: Produkcija

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
