Neuraflow (1.1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Development
sv: Utveckling

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Mode
sv: Läge

en: Production
sv: Produktion

en: Environment
sv: Miljö

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Not restricted
sv: Ej begränsad

en: Restricted to certain pages
sv: Begränsad till vissa sidor

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor

en: Visibility Condition
sv: Visningsvillkor

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
