Neuraflow (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Mode
am: ሁኔታ
