Neuraflow (2.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Mode
ast: Mou
