Neuraflow (2.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Mode
eo: Reĝimo
