Neuraflow (2.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Mode
hr: Režim

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice
