Neuraflow (2.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Development
is: Þróun

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Mode
is: Hamur

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
