Neuraflow (2.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Embedded
kn: ಅಡಕಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ
