Neuraflow (2.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Mode
ne: प्रकार
