Neuraflow (2.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Roles
nn: Roller

en: Mode
nn: Modus

en: Production
nn: Produksjon
