Neuraflow (2.0.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Content
pt: Conteúdo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Embedded
pt: Embutido

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Roles
pt: Papéis

en: Mode
pt: Modo

en: Production
pt: Produção

en: Environment
pt: Ambiente

en: Fullscreen
pt: Tela Cheia

en: Not restricted
pt: Sem restrições

en: Restricted to certain pages
pt: Restrito para certas páginas

en: Visibility Conditions
pt: Condições de Visibilidade

en: Visibility Condition
pt: Condição de Visibilidade

en: Show for the listed pages
pt: Exibir para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Ocultar para as páginas listadas
