Neuraflow (2.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: General settings
ro: Setări generale

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: Mode
ro: Mod

en: Production
ro: Producţie

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini

en: Visibility Conditions
ro: Condiții de vizibilitate

en: Visibility Condition
ro: Condiție de vizibilitate

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
