Neuraflow (2.1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Development
ar: التطوير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Mode
ar: النمط

en: About
ar: حول

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: Restricted to certain pages
ar: خاضع لبعض الصفحات

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية

en: Show for the listed pages
ar: عرض للصفحات المدرجة

en: Hide for the listed pages
ar: إخفاء للصفحات المدرجة
