Neuraflow (2.1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Development
be: Распрацоўка

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Mode
be: Лад

en: About
be: Аб

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак
