Neuraflow (2.1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Mode
bn: মোড

en: About
bn: সম্পর্কে
