Neuraflow (2.1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Environment
ca: Entorn

en: About
ca: Detalls

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Visibility Condition
ca: Condició de visibilitat

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
