Neuraflow (2.1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Development
da: Udvikling

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Embedded
da: Indlejret

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: Mode
da: Tilstand

en: Production
da: Produktion

en: About
da: Om

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Restricted to certain pages
da: Begrænset til bestemte sider

en: Visibility Conditions
da: Synlighedsbetingelser

en: Visibility Condition
da: Synlighedsbetingelse

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
