Neuraflow (2.1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Mode
el: Τρόπος

en: Production
el: Παραγωγή

en: About
el: Περί

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
