Neuraflow (2.1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Embedded
fi: Sisällytetty

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Mode
fi: Tila

en: Production
fi: Tuotanto

en: About
fi: Tietoja

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Visibility Condition
fi: Näkyvyysriippuvuus

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
