Neuraflow (2.1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir

en: Mode
is: Støða

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður
