Neuraflow (2.1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Embedded
gl: Incrustado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Mode
gl: Modo

en: About
gl: Información

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas
