Neuraflow (2.1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Mode
lv: Režīms

en: Production
lv: Darba

en: About
lv: Par

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām
