Neuraflow (2.1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Development
oc: Desvolopament

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Mode
oc: Mòde

en: About
oc: A prepaus

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas
