Neuraflow (2.1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: Development
tr: Geliştirme

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Embedded
tr: Gömülü

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Mode
tr: Kip

en: Production
tr: Üretim

en: About
tr: Hakkında

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: Visibility Conditions
tr: Görünürlük Koşulları

en: Visibility Condition
tr: Görünürlük Koşulu

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
