Neuraflow (2.1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Mode
bg: Режим

en: Production
bg: Продукт
