Neuraflow (2.1.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད
