Neuraflow (2.1.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Mode
cs: Režim

en: Production
cs: Výroba

en: About
cs: Popis

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
