Neuraflow (2.1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
