Neuraflow (2.1.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Development
fr: Développement

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Embedded
fr: Inclus

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Roles
fr: Rôles

en: Environment
fr: Environnement

en: About
fr: À propos

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Not restricted
fr: Non restreint

en: Restricted to certain pages
fr: Réservé à certaines pages

en: Visibility Conditions
fr: Conditions de visibilité

en: Visibility Condition
fr: Condition de visibilité

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées
